• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Vücudunuzu istediğiniz şekle getirin

Vücudunuzu istediğiniz şekle getirin

Vücudumuzun metabolizmasın da kodlanmış bir şekilde bulunan bazı kurallar vardır.
Yediklerimiz ve içtiklerimizden dengeli bir şekilde yağ depolar yâda enzim ihtiyacını karsılar. Aslında bizimde yapmamız gereken tek şey vücudumuzun koyduğu kuralları onun aleyhine kullanarak böylesel zayıflamaya itmek olacaktır.
Kilo vermenin ana koşulu, aldığınız gıdalardaki enerjinin harcadığınız enerjiden az olmasıdır. Böylelikle vücudumuza kodlanmış olan kurallar işlemeye başlayacak ve gerekli enzimleri bulamadığından bir süre vücudun yağ rezervlerini koruma altına alacaktı.
Ve biz kadınların en büyük yanılgıya düştüğü noktada burası olmaktır.


YEMİYORUM AMA KİLODA VEREMİYORUM.

Sabırlı olup günlük vücuda gerekli olan karbonhidrat ve enzimlerin ortalama 400-600 kalori altında beslenmeye devam edip vücudumuzu bir süre sonra gerekli olan enerji ihtiyacını yediklerimizden değil de vücudumuzun depoladığı yerlerden karşılamasına neden olmuş olacak. Böylelikle bölgesel bir zayıflamayı imkânlı bir hale getirmiş olucaz.

SPOR VE EGZERSİZLERLE DERİYİ GERME

Haliyle kilo verdiğimiz bölgelerde deride bir yumuşama verdiğiniz kilo oranına göre de sarkmalar olacaktır. Bu problemi de spor ve egzersizlerle tamamlayacaz. Böylelikle hem bölgesel bir zayıflamayla kilolardan kurtulup sporla da sıkı bir deri elde edip güzelliğimize güzellik katmış olcaz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Sabırsız olabilir ve çevrenizdeki kişilere karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılmadan kaynaklanan tartışmalardan kaçınırsanız iyi olur. Yine de içinizdeki gerilimi kontrol etme ve olayları soğukkanlı karşılamak için gayret etmeniz gerekiyor. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Özellikle parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir veya beklentileriniz her zaman olduğundan daha fazla olabilir. Kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamayın. Şimdilik olayları akışına bırakın. Sürpriz fırsatlar çıkabilir ancak iyi değerlendirmek için makul olmalısınız.
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Fakat duygusal dalgalanmalar yaşasanız bile kendinize olan güveniniz yükselecek ve daha önce korktuğunuz her ne var ise sizi ürkütmeyecek. Hem güçlü kişiler, hem de saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İyimser ve yapıcı tavırlarınız işleri kolaylaştırıyor. Beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. İyi değerlendirin. Kariyer yapmak isteyenler için fırsat zamanı ancak her zaman olduğundan daha fazla çalışmanız gerekebilir. Zaten isteğinizi gerçekleştirmek için harekete geçmeniz gerekiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve güne keyifli başlayacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz ve hatta neredeyse unuttuğunuz ski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan akrabalarınız ziyaretinize gelebilir. Ayrıca bugün sürpriz karşılaşmalar ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eskiden yaptığınız ve unuttuğunuz projelerinizi hatırlamanız mümkün. Eski fikirlerinizi güncelleyebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Erkek arkadaş ve akrabalarınız sizi destekleyecek.
OĞLAK BURCU YORUMU
Hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için cesur olabilir ve gereken gücü ortaya koyabilirsiniz. Sanat yeteneği gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün aklınızı karıştıracak ve sizi şaşırtacak bir haber alacaksınız. İş yerinizde evrakları yeniden inceleyip gerekli değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Bugün eski projelerinizi gözden geçirebilirsiniz ve düşüncelerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan vazgeçmeniz zor. Fakat olayları akışına bırakabilirsiniz ve böylece hayatınızdaki değişiklikleri daha kolay yapabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU